ANALÝZA KONDICE A VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

POZNEJTE SAMI SEBE A MĚJTE SE RÁDI

Každý z nás má v těle určité množství vody, tuku a svalové hmoty. Když víte, jaký poměr těchto složek se vyskytuje právě ve vašem organismu, máte k dispozici základní informace k tomu, abyste mohli upravit svůj životní styl způsobem, který přiblíží tento poměr optimálním číslům a nám tím odkryjete možnosti, jak vám poskytnout ještě lepší podporu.

Proč hlavně byste to měli dělat?

 • Snížíte rizika onemocnění různými chorobami (kardiovaskulární, chronické onemocnění ledvin apod.)
 • Můžete zvýšit svoji kondici
 • Můžete zhubnout
 • Může se zlepšit vaše schopnost se soustředit
 • Vaše paměť může dosáhnout vyšší úrovně
 • Můžete být méně unavení atd.
 • Bioimpedanční analýza a související antropometrická měření (BIA) vám právě tento poměr vody, tuku a svalové hmoty v těle odhalí. Není však nejdůležitější zjistit tyto hodnoty a v tabulce si najít, jestli jste v normálu. Podstatné pro vývoj vašeho zdraví je v první řadě vědět, jak tyto výsledky mohou z dlouhodobého hlediska negativně ovlivnit činnost jednotlivých orgánů a organismu jako celku. V druhé řadě pak, jaké postupy v rámci vašeho stravování a celkově životního stylu zvolit, abyste snížili rizika onemocnění, úrazů a předčasného stárnutí. V tomto směru pro vás učiníme vše, co bude v našich silách v rámci následných konzultací.

  Náš organismus také potřebuje pro svoji správnou funkci mikronutrienty (vitamíny, minerály) a na druhou stranu je nutné podporovat přirozené procesy v těle, které mu pomáhají se účinně zbavovat nežádoucích látek (těžké kovy, toxiny apod.).

  Zda máte dostatečnou hladinu mikronutrientů nebo příliš vysokou hladinu toxinů či těžkých kovů vám může napovědět přístroj na bázi bio rezonance (BRA).

  V ČR nejvíce lidí umírá na kardiovaskulární onemocnění. Proto bychom měli mít včas maximum informací o tom, v jakém stavu se nachází náš kardiovaskulární systém a zda je potřeba podniknout kroky k nápravě změnou stravy a životního stylu nebo navštívit lékaře/specialistu. Základní přehled o stavu vašich cév (AS) vám může pomoci získat přístroj, který snímá tlakovou vlnu, tvořenou při každém stahu srdce. Dle výrobce tak dokáže až několik let dopředu upozornit na možná rizika.

  Všechna měření jsou neinvazivní, bezpečná a bezbolestná.

  Ceník:

  Jednotlivá měření 400 Kč
  Dvojice měření 700 Kč
  Všechna měření 900 Kč
  Každá započatá hodina konzultace 400 Kč
  Rozbor jídelníčku 400 Kč
  Sestavení jídelníčku 1000 Kč
  Pro členy Finclubu 50 % sleva.

  Pravidelně také spolupracujeme s odborníky z naší centrály v Českém Těšíně a vyhlašujeme termíny měření například osteoporózy přes patní kost. Určitě stojí za to nahlédnout i na podrobnější informace o produktech s měřením úzce souvisejících. Dále vám můžeme taktéž zprostředkovat měření pro určení srdečně-cévního rizika z kapilární krve. Pozvánku na tato měření obdržíte včas do vaší e-mailové schránky.

  KONTAKT

  Potřebujete více podrobností? Napište nám!

  Bendova 26, 301 00 PLZEŇ
  Telefon: +420 377 267 500
  Mobil: +420 734 630 756
  Email: info@pausar.com